Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

ZÁVODY


Open Challlenge Cup 2012

2012-03-19 
Open Challlenge Cup 2012Milan Honag se o víkendu 2.-4.3.2012 zúčastnil společně s národní reprezentací mezinárodního turnaje v Belgii - Open Challenge Cup 2012, odkud si přivezl obhájený titul z roku 2011 a to 1. místo ve své kategorii.

Milane moc gratulujeme a děkujeme, že děláš čest kraji Vysočina, Jihočeskému, ČR a našemu klubu....

:: FOTOGALERIE

PRE-WORLD CHILDREN TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS – 17 TH INT CHILDRENŚ CHAMPIONSHIPS AND FAMILY CHAMPIONSHIPS FOR KIDS UP TO 14 YEARS

2012-02-09 
PRE-WORLD CHILDREN TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS – 17 TH INT CHILDRENŚ CHAMPIONSHIPS AND FAMILY CHAMPIONSHIPS FOR KIDS UP TO 14 YEARSSK Kyonggi Kwon získalo 2.místo v teamech z 12ti klubů Evropy.
Děkuji všem závodníkům za výsledky...
Také děkuji za mediální podporu rádiu Vysočina, Mladé frontě Dnes, Telčským listům, Dačickým Ozvěnám a Jihlavským listům.....
největší poděkování patří také panu Štumarovi z firmy Sunexo (reklamní agentura Dačice) majitel firmy a generální partner CBU Vysočina....

Pre-World Children Taekwondo Championships – 17 th Int Childrenś Championships and Family Championships for kids up to 14 years

2012-02-07 
Pre-World Children Taekwondo Championships – 17 th Int Childrenś Championships and Family Championships for kids up to 14 yearsVe dnech 4.-5.2.2012 se vypravilo devět závodníků z CBU Vysočina SK Kyonggi Kwon do německého Stuttgartu, aby se zde zúčastnilo Pre-World Children Taekwondo Championships – 17 th Int Childrenś Championships and Family Championships for kids up to 14 years. Byly to pro ně první zahraniční závody, s výjimkou Milana Hoanga, který se již podobných závodů zúčastnil s reprezentací poomsae.
V sobotu se závod týkal pouze Michala Krupila, který bojoval v kyorugi -37 Kg. Michal měl před sebou tři zápasy, ale bohužel tréma z prvních zahraničních závodů udělala své a s výsledkem 2:8 nepostoupil o medaile, skončil na 4.místě.
Ostatní bojovníci měli své závody a boje v neděli. 7 bojovníků v poomse a 2 bojovníci v kyoruggi. Jako první nastoupila naše nejmladší bojovnice závodnice Káťa Svítilová, která ve svých šesti letech v šech pět soupeřek svojí precizní technikou s přehledem porazila a získala první zlato pro náš klub a titul mistryně Evropy dětí do 14ti let.
Druhým na řadě byl Martin Tyma, i on zabodoval, z devíti bojovníků v kategorii získal krásně druhé místo. V Další kategorii jsme měli hned dva bojovníky, Šimona Vopelku a Michala Krupila, z celkem šesti závodníků získal Šimon první a Michal druhé místo.
Hned po kategorii kluků přišly na řadu holky, Adéla Pražáková a Karolína Urbanová, Karolína tuto kategorii vyhrála a Adéla získala stříbro. Na další boje jsme si museli počkat a po polední pauze. Poté nastoupil Milan Hoang a získal poslední zlato pro náš klub v poomsae.
Ještě jsme měli před sebou dva boje, kterých se účastnili Lukáš Dvořák a Jan Hačka. Lukáš měl v této kategorii žák -36kg hodně silného soupeře a poprvé si zde vyzkoušel kopy na hlavu, tentokrát se mu nepodařilo postoupit, ale odnesl si cenné zkušenosti do dalších bojů a získal krásné třetí místo. Honza ve váhové kategorii kadet +61kg se postavil proti o dost silnějšímu bojovníkovi, ale díky vytrvalé průpravě před závody soupeře porazil a zvítězil výsledkem 8:5 a tím získal pro náš klub poslední turnajové zlato a titul mistr Evropy dětí do 14ti let.


Díky krásnému umístění našich 7 závodníků v poomsae klub SK Kyonggi Kwon získal druhé místo v týmech. Byla to nečekaná radost všech zúčastněných, kterým tímto blahopřejeme k tak skvělým úspěchům. Největší zásluhu na takovém úspěchu má samozřejmě trenér a jeho usilovná příprava bojovníků na tento turnaj, mockrát Vám za to děkujeme.
Další poděkování patří všem řidičům, kteří na tyto závody bojovníky odvezli, jmenovitě pan Dvořák, pan Tyma a pan Svítil, kterému patří také veliké dík za pomoc s překladem z němčiny a pomoc s doregistrací bojovníků, bez níž by se také tyto závody neuskutečnily. Dále děkujeme generálnímu partneru reklamní agentuře Sunexo, Dačice.

Jelikož byla tato výprava 100% úspěšná, budeme se zaměřovat i na další zahraniční závody, které jsou samozřejmě finančně náročné, proto bychom rádi touto cestou oslovily případné sponzory, kteří by nám mohli s dalšími závody do zahraničí finančně pomoci.

:: ZPRÁVY RÁDIA VYSOČINA (mp3, 900kB, záznam ze zpráv rádia Vysočina)
:: FOTOGALERIE

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ NÁRODNÍ LIGY TAEKOWNDO WTF 2011

2012-01-21 
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ NÁRODNÍ LIGY TAEKOWNDO WTF 2011Dne 20.1.2012 se konalo v Mělníce slavnostní vyhlášení výsledků v taekwondo wtf za rok 2011. Slavnostní večer připravil Mělnický klub Hansoo. Vyhlašování výsledků se ujal Petr LImprecht, předseda a trenér klubu Hansoo a Bohuslav Hybrant, prezident českého svazu Taekwondo WTF.
Z našeho klubu SK Kyonggi Kwon bylo vyhodnoceno hned osm bojovníků. Za kyoruggi v NTLM byl vyhlášen Pavel Martianov (s počtem 27 bodů).
V TNL Poomse obdrželo ocenění 7 bojobníků. Nejlepším s nejvyšším počtem bodů nebyl nikdo jiný než Milan Hoan (33 bodů), dalšími vyhlášenými byli: Vendula Janáková (23 bodů), Martin Tyma a Adéla Pražáková (22 bodů), Šimon Hudínek (20 bodů), Šimon Vopelka (16 bodů) a Michal Krupil (15 bodů). S celkovým počtem 35 bodů náš klub SK Kyonggi Kwon obdržel ocenění nejvyšší, krásné první místo v týmech TNL Poomse.
K vynikajícím výsledkům všem oceněným gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů, a doufáme, že tyto skvělé výsledky jsou další motivací pro naše závodníky a samozřejmě i pro další bojovníky, kteří mají chuť bojovat a účastnit se soutěží v poomse a kyoruggi.

:: FOTOGALERIE

1 2 3 4 5 6 7 8 9 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation