Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

ZÁVODY

Moravia Cup 2014

2014-09-22
Moravia Cup 2014Po roce a čtvrt jsme se opět aktivně zapojili do účasti na závodech. V sobotu 20. září jsme se zúčastnili Moravia Cupa v Hradci nad Moravicí.
Na tyto závody jsme se tvrdě připravili a vyplatilo se nám to. Náš klub reprezentovalo celkem 10 bojovníků, 4 holky a 6 kluků. Získali jsme celkem 8 ocenění. Z toho dvě 3. místa, čtyři 2. místa a dva poháry za 1. místo. Třetí místa vybojoval Kryštof Olšovský a Kateřina Šťávová, 2. místo Marek Šmarda, Matyáš Vágner, Kateřina Krajíčková, Ema Šmardová a 1. místo Jan Rod společně s Adamem Šípem. Velká poklona patří Emě(5let), která byla nejmladší účastnicí Moravia Capu a její první turnaj zvládla bravurně. Skvěle si vedla i Kateřina Krajíčková, která se svým žlutým páskem porazila dívku se zeleným, což je o 2 stupně silnější soupeřka. Celý náš tým si vedl výborně a myslím, že se všichni těší na další závody, kde se budeme snažit vybojovat stejně tak dobré výsledky či ještě lepší.
Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům Lukáše Dvořáka, Kryštofa Olšovskýho a Emy Šmardové za dopravu.
Za závodní výpravu Honza Rod.

:: FOTOGALERIE

Kolin Cup 2014

2014-04-28
Kolin Cup 2014Po roce jsme vyjeli na závody v poomsae do Kolína 27.04.2014. Jelikož závody pořádal mistr Lee jeli jsme moc rádi, už z toho důvodu, že Kolin Cup patří mezi nejlepší turnaj poomsae v ČR.
Za super reprezentaci CBU děkuji těmto bojovníkům:
JAN ROD 1.MÍSTO
TOMÁŠ HLAVA 3.MÍSTO
MATES VÁGNER 1.MÍSTO
KÁŤA ŠŤÁVOVÁ 5.MÍSTO
LUKÁŠ DVOŘÁK 4.MÍSTO

i po roce jsme schopni ukázat, že Kyonggi Kwon není ve špatné formě.
Všem moc děkuji za super den a výsledky.

Od září 2014 se těším na závodní sezónu 2014-2015 po roční pauze....

Kolín Cup 2013

2013-04-17
Kolín Cup 2013Dne 14.4.2013 se 3 bojovníci z Kyonggi Kwon zúčastnili mezinárodních závodů v Poomsae v Kolíně.
Tyto závody pořádal mistr Lee, proto jsme byli moc rádi, že se těchto závodů můžeme i když v menším počtu zúčastnit. Těchto závodů se zúčastnil Šimon Vopelka, Lukáš Dvořák a Martin Tyma, jako divácká podpora jel Honza Rod.
Z těchto opravdu skvělých a dobře pořádaných závodů si Šimon a Lukáš přivezli zlato a ukázali tím, že příprava, kterou podstoupili stála za to a že pohár a medaile byla tou správnou odměnou za práci, kterou tomu věnovali.
Děkuji panu Dvořákovi za pomoc s dopravou a všem moc gratuluji a děkuji za skvělou reprezentaci našeho klubu.

TNT Cup Rakousko

2013-03-25
TNT Cup Rakousko Dne 16.3.2013 vyjel jediný reprezentant za Kyonggi Kwon Šimon Vopelka na TNT Cup Rakousko - turnaj reprezentace B+C
Šimon nás reprezentoval společně s ostatními členy reprezentace v Rakousku velice skvěle. Ze závodů si převezl pěkné třetí místo a určitě bohaté zkušenosti s prvním výjezdem společně s reprezentací ČR Poomsae Taekwondo WTF ČR.

Šimone, moc děkuji za skvělou reprezentaci a moc ti všichni gratulujeme a vážíme si toho, že si to nevzdal jako jiní...děkujeme