Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NOVINKY


NÁBOR BRTNICE 2012-2013

2012-09-10 
NÁBOR BRTNICE 2012-2013V nadcházejícím školním roce 2012-2013 CBU Vysočina opět pořádá nábory nových bojovníků, od věku 5 až 14 let. Pro nadšence bojových sportů navštivte jednu z našich lokalit | BRTNICE | DAČICE | J.HRADEC |
Těšíme se na nové talenty pro oblast korejských bojových umění.

Ubytování v Chorvatsku pro žáky CBU v roce 2013

2012-08-04 
Ubytování v Chorvatsku pro žáky CBU v roce 2013Podívejte se na fotky, kde budeme bydlet v Chorvatsku pro rok 2013...Pag, Novalja...camp Straško (mobilHome)

:: FOTOGALERIE

Sportovec a kolektiv Jihlavska pro rok 2011

2012-03-19 
Sportovec a kolektiv Jihlavska pro rok 2011Po nominaci na kolektiv a sportovce roku 2011, kterou jsme obdrželi od DDM Jihlava přišel den vyhlášení 12.ročníku ankety Sportovec Jihlavska.. Slavnostní galavečer s vyhlášením všech kategorií se konal 15.března v divadelním sále jihlavského DKO.
Slavnostní vyhlášení sportovců roku uváděl Vlasta Korec a hned po úvodním slovu, představení vyhlašovatelů ankety Sportovec roku 2011 statutárního města Jihlava, DDM Jihlava a Jihlavských listů, úvodním představení taneční skupina Hotch-Potch Jihlava a vystoupení Ilony Czakové přišlo na řadu vyhlašování jednotlivých kategorií. Vždy proběhly medailonky nominovaných a pak následné vyhlášení po otevření obálek některým z představitelů vyhlašovatelů a sponzorů ankety Sportovec Jihlavska 2011.
Hned jako první vyhlašovanou částí byly kategorie pro mládež do 15-let let, jejímž vyhlašovatelem je již každoročně DDM Jihlava nejdříve pro kolektivy a následně jednotlivce.
Kategorie pro mládež do 15-ti let kolektiv i jednotlivce vyhlašovat pan ředitel DDM Jihlava Ing. Vilibald Prokop a pan Zdeněk Nápravník. Při medailonku nominovaných byla na obrovském plátnu fotka našich závodníků z klubu. Byl to nepopsatelný pocit. Překvapení přišlo při rozlepení obálek a pan Prokop řekl:
„ Vítězem kategorie kolektiv pro rok 2011 se stává – CBU Vysočina - SK Kyonggi Kwon“ . Pro cenu spolu šli trenér Petr Konrád a předsedkyně klubu Pavlína Krupilová. Při slovu, kterého se ujal trenér, poděkoval hlavně dětem za jejich úsilí, rodičům za podporu, které se jim dostává a jemu jako trenérovi klubu a v neposlední řadě partnerům a sponzorům. Neubránila jsem se dojetí a nebyla jsem sama. Přála bych Vám zažít ten pocit….
Milan Hoang byl vyhlášen jako druhý sportovec roku v pro kategorii mládež do 15-ti let. Milan šel na pódium pro cenu s jeho skromností a za chvíli byl přizván na pódium i trenér.Přišla řada otázek pro oba. Líbilo se mi, že ani Milan nezapomněl v té záři světel poděkovat rodině a lidem, kteří mu pomáhají. Přistihla jsem se, jak jako jediná v sále stojím a společně s dalšími z naší malé výpravy na předání mohutně tleskám.
Je to opravdu velký úspěch, který je následkem Vašeho snažení. Obrovská gratulace všem bojovníků našeho klubu a trenérovi.
Pokračovalo další vyhlašování jednotlivých kategorií, které se střídalo s vystoupením taneční skupiny Street Brusters a Ilony Czákové Všichni byli spontální a celý večer byl příjemný. Při přadávání mně zaujala maminka Davida Ditracha, která za něj přebírala cenu, jelikož akorát měl zápas. Milá příjemný skromná paní, na které bylo vidět, jak má ráda sport a fandí svému synovi na plné čáře. A na závěr vítězka sportovce roku Jihlavka 2011 Renata Paulíčková – OK Jihlava – orientační závody na horských kolech. Přímá a naprosto spontální bez okřídlených frází, která při poděkování poděkovala i Vysočině. Za to jak je krásná a dá se tu skvěle trénovat. Na úplném závěru galavečera přišlo vystoupení Karla z dua Karel a Karel, které na sebe upozornilo v soutěži Československo má talent a Vlasty Korce, který předvedl obdivuhodný taneční i pěvecký výkon s inteligentním humorem.

Další vyhlášené kategorie – ceny předávali paní Miroslava Němcová předsedkyně senátu, primátor města Jihlava – Ing. Miroslav Vymazal, předseda odboru sportu, zástupce ČSTV a zástupci sponzorů celé akce.....

:: ZPRÁVY HITRÁDIA VYSOČINA (mp3, 350kB, záznam ze zpráv hitrádia Vysočina)
:: FOTOGALERIE

Sportovec a kolektiv roku 2011, kraje Vysočina do 15ti let

2012-02-23 
Sportovec a kolektiv roku 2011, kraje Vysočina do 15ti letSK Kyonggi Kwon a Milan Hoang byli nominováni do soutěže kolektiv a sportovec roku 2011 kraje Vysočina do 15ti let.

Vyhlášení proběhne v DKO Jihlava 15.3.2012.

PRE-WORLD CHILDREN TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS – 17 TH INT CHILDRENŚ CHAMPIONSHIPS AND FAMILY CHAMPIONSHIPS FOR KIDS UP TO 14 YEARS

2012-02-09 
PRE-WORLD CHILDREN TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS – 17 TH INT CHILDRENŚ CHAMPIONSHIPS AND FAMILY CHAMPIONSHIPS FOR KIDS UP TO 14 YEARSSK Kyonggi Kwon získalo 2.místo v teamech z 12ti klubů Evropy.Děkuji všem závodníkům za výsledky...
Také děkuji za mediální podporu rádiu Vysočina, Mladé frontě Dnes, Telčským listům, Dačickým Ozvěnám a Jihlavským listům.....
největší poděkování patří také panu Štumarovi z firmy Sunexo (reklamní agentura Dačice) majitel firmy a generální partner CBU Vysočina....
1 2 3 4 5 6 7 8 9 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation