Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NAŠE AKCE


NÁBORY 2013 DAČICE

2013-09-04 
NÁBORY 2013 DAČICEa je to tady po roce opět - NÁBORY 2013 -

Všichni, kdo se chtějí alespoň trochu hýbat, naučit se novým dovednostem a poznat nové přátelé, máte možnost to zkusit u nás:
Centrum bojových umění Vysočina - SK KYONGGI KWON

Lokality pro nábory máme:
Dačice - Sportcentrum Rockhill 6.9.2013
Brtnice - ZŠ Brtnice 4.9.2013
Jemnice - ZŠ Jemnice 12.9.2013

NÁBOR DĚTÍ OD 3 let

PRÁZDNINOVÉ TRÉNINKY

2013-07-26 
PRÁZDNINOVÉ TRÉNINKYI o prázdninách se chodí trénovat, respektive chodí ty co nejsou třeba někde na prázdninách a chtějí se v TKD posunout dále....moc děkuji za super trénink i když tam byli pouze dva bojovníci a to Matěj Schiffer a Tomáš Hlava, vůbec nevadilo, že nás bylo tak málo, alespoň si borci pořádně zamakali, kluci díky..trenér

:: FOTOGALERIE

Dovolená s Fitboxem a Taekwondem

2013-06-30 
Dovolená s Fitboxem a TaekwondemVe středu 19.6.2013 jsme vyrazili s cestovní kanceláří Ive-Ria Tour Ústí nad Labem do Chorvatska na ostrov Pag do kempu Straško.
Ubytovaní jsme byli v nových kompletně vybavených mobilních domech. Náš den začínal vždy běháním, posilování a cvičením poomsae, poté jsme se bohatě nasnídali a vyrazili na pláž, kde jsme vydrželi až do odpoledních hodin.
Po návratu z pláže nám trenér uvařil z čerstvých surovin vždy něco dobrého k obědu či večeři. Jeden den našeho desetidenního pobytu jsme vyrazili na výlet lodí. Byl to pro nás opět krásný zážitek, jelikož jsme si mohli sednout za kormidlo a mohli jsme si také vyzkoušet, jak se taková loď řídí. Také jsme si vyzkoušeli skákání z lodi do moře. Součástí našeho výletu byl i oběd, který nám připravil sám pan kapitán, byly to ryby s výborným salátem a pečivem. Pro ty, kteří nemají rádi ryby,tak kapitán připravil vepřový steak. Výlet po moři byl pro nás velkým zážitkem, hlavně cesta zpět, kdy byl velký vítr a tudíž i hodně velké vlny. Střídali jsme se na přídí na kotvě, kde byly veliké vlny...prostě super skvělý výlet.
Letos nám počasí moc nepřálo, takže jsme se naváleli jen u moře, ale také jsme museli improvizovat náhradním programem.Jak jsme se nakonec při těchto dnech zabavili? Lehli jsme si do postele a koukali jsme se na filmy, prostě relax. Jak krásné slunečné dny, tak i ty méně hezké dny jsme si velice užili a z dovolené jsme si opět odvezli spousty krásných zážitků, na které všichni budeme rádi vzpomínat.

Trenére, díky!

autor článku: Honzík Rod (13 let, 8.kup TKD)

:: FOTOGALERIE

Mácháč 2012 - Doksy, Poslův Mlýn

2013-03-13 
Mácháč 2012 - Doksy, Poslův MlýnLetní soustředění – „Mácháč“ 2012
Ve dnech 19. – 29.8 jsme vyrazili na letní soustředění na RS Poslův mlýn v Doksech, na místo které někteří z nás už dobře znali, někteří z nás jeli poprvé. Sešli se děti z Hradce, Dačic i Brtnice. Celkem 35 dětí a 6 dospělých. Co bylo nové pro většinu z nás – soustředění s kolem. Společnou cestu autobusem jsme zvládli bez úhony a tak po zabydlení a tradiční úvodní schůzce, kde se děti i dospělí doví, co je během deseti dnů čeká a nemine, mohlo soustředění začít.
Už po ranní rozcvičce bylo jasné, že nás čeká hodně horký den. Dopolední trénink, oběd, polední klid a pak hurá na Mácháč. Kdo měl na kole, kdo ne, čekala ho tříkilometrová procházka. O to víc jsme se těšili do vody. Odpolední řádění ve vodě a zpáteční cesta rozhodně neubrala dětem na jejich energii, a tak čas po večeři trávily společnými hrami. Srpnové počasí nám přálo a druhý i třetí den jsme odpoledne trávili u vody, užívali léta. Hry ve vodě, stavění z písku, zmrzlina, nealkoholické koktejly, vodní fotbal, pohodové léto. Odpoledne jsme byli svědky cvičení záchranných složek. Nejdříve sirény, rychlý výjezd hasičů a nakonec přistání vrtulníku v naší těsné blízkosti a následný cvičný zásah záchranářů, byl zvlášť pro menší děti zážitkem.
Bohužel, nic příjemného netrvá věčně a proč by se zrovna nám toto pravidlo mělo vyhnout. Již druhý večer si některé děti začaly stěžovat na bolest hlavy a břicha. Původně jsme příznaky připisovali sluníčku. Večer se přidalo zvracení, průjem a další den ulehlo se stejnými příznaky dalších šest dětí. Rozdělily se pokoje, koupelny, všude byla cítit dezinfekce, podával se černý čaj, rohlíky, běhalo s kýbly a měnilo ložní prádlo. Celkem třetina dětí musela zůstat v klidu na lůžku a ani část dospělých se jednodenní indispozici nevyhnula. Přivolaná lékařská pomoc a kontrola z hygienické stanice nedoznala při šetření na místě žádné nedostatky a díky včasným opatřením se nám podařilo zvládnout situaci s přehledem a prokázaná virová nákaza se nerozšiřovala mezi ostatní. Během tří dnů bylo po všem. Ulevilo se nám, ale hlavně dětem.
Ti co neležely, poctivě trénovaly třikrát denně, zvládly výlet na nedaleký Bezděz a užívaly si táborových her v okolní nádherné přírodě. Dalším zpestřením našeho soustředění byly tréninky s profesionální trenérkou Marcelou Blechtovou, která se dětem věnovala dvě dopoledne a děti tak měly možnost si pořádně zacvičit a ozkoušet něco nového. O plánované tréninky s mistrem Lee jsme díky zdravotním problémům dětí přišly a trenér je po vzájemné dohodě s mistrem odvolal. Tréninky střídala zábava a aby nás to společně bavilo ještě víc, využil trenér možnosti domluvit na jedno dopoledne „taneční podložky“. Bavili jsme se opravdu všichni a myslím, že ne v jednom dopisu Ježíškovi budou jako přání.
V pondělí jsme se již v plném počtu vypravili na celodenní výlet do CHKO Peklo. Počasí nám přálo, nedlouhá cesta vláčkem byla příjemná, půlhodinový rozchod v České Lípě děti využily k nákupu pozorností domů a kilometry pěšmo ubíhaly docela rychle. Jestli takhle vypadá peklo, chci tam. Skály, borovice, vřes, klid, nádherný výhled široko daleko, procházka po lávkách podél potoka a skal. Ušlapali jsme 25 km s úsměvem. A ani předposlední den jsme nelenošili. Dopolední trénink a odpoledne každý dle svého výběru. Možností bylo víc – na kole k vodě nebo na hry do blízkého okolí. Trenér využil příležitosti, že možnost k vodě si vybrali více méně starší děti, vyrazili od vody dříve a zpáteční cestu vzali na kolech trochu oklikou. Večer proběhlo shrnutí a vyhodnocení soustředění, rozdali dětem diplomy, certifikáty, dobroty a drobné ceny.
Poslední den už jsme věnovali balení. Hrála nám k tomu pořádná muzika a tak nám hezky ubíhalo a šlo hezky od ruky. Když přijel po poledním klidu autobus, bylo vše sbaleno a přichystáno k naložení. Cesta domů už byla klidnější. Většina z nás usnula poctivým spánkem. Domů jsme přijeli sice s malým zpožděním, ale za to celý a zdraví a doufám, že spokojení.
Závěrem bych chtěla ještě jednou moc poděkovat majiteli, managmentu, recepci, provozní a kuchyni RS Poslův mlýn za jejich obrovskou pomoc při zabezpečení co nejlepší péče o „naše“ děti. Jejich vstřícnost a obětavost byla opravdu jedinečná. Zásobování čistým ložním prádlem, minerálkami, colou, úpravou celého jídelníčku, jste nám moc pomohli celou situaci ustát. MOC DĚKUJEME.
Další poděkování patří paní Sedlákové, která se poctivě starala celou dobu o děti jako o vlastní v době jejich nemoci, společně se svým psím kamarádem Tomem nám díky svému smyslu pro humor a nadhledem zpříjemňovala společné dny. Slečně Dáše Kopecké, Verče Krupilové, paní Krupilové a v neposlední řadě firmě KORADObus.

:: FOTOGALERIE

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation