Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NAŠE AKCE


Silvestrovský trénink CBU Vysočina

2011-01-01 
Silvestrovský trénink CBU VysočinaNa poslední den v roce 2010 CBU připravilo pro všechny bojovníky speciální trénink, ve kterém byla zahrnuta všechna korejská bojová umění. Na závěr tréninku, bylo opět připraveno pohoštění, ve formě chlebíčků, jednohubek a jiných dobrůtek, které jsme zapili dětskými špunty :) Velké poděkování patří všem co přinesli něco dobrého na stůl a hlavně paní Pěchoučkové a její mamince, které se opět o nás skvěle postaraly a také po nás poklidily, moc vám děkuji za vše co pro nás ve Strmilově děláte. Těm co byli na tréninku děkuji za hojnou účast..... DO NOVÉHO ROKU 2011 PŘEJI SAMÉ NEJ NEJ

:: FOTOGALERIE

Technické zkoušky CBU

2010-12-31 
Technické zkoušky CBUPod vedením korejského mistra Lee Youn Jae (7.dan TKD WTF) se dne 28.12.2010 uskutečnili zkoušky CBU na technické stupně 9.-5.kup (bíložlutý pás-zelenomodrý pás). Všem moc gratuluji ke splnění zkoušky. Procentuelně jsme měli 100%ní úspěšnost, děkuji vám za to a těším se na nový rok 2011, kde na sobě všichni budeme pracovat ještě více. Jaký cíl máme víte, tak hurá na to. A na závěr bych chtěl moc poděkovat pár rodičům za velikou pomoc na zkouškách. Děkuji panu Tymovi za dopravu tatami na zkoušky,moc děkuji, dále chci poděkovat pani Pěchoučkové a její mamince ze skvělé občerstvení na zkouškách, díky moc a v neposlední řadě chci poděkovat za organizaci paní Krupilové a paní Vágnerové i vám mnohokrát děkuji. Všem ještě jednou moc děkuji a těším se, že tato spolupráce vydrží co možná nejdéle.
* GRATULUJI VÁM K ÚSPĚCHU *

Hodnocení Mistra Lee: ve srovnání s jinými tělocvičnami, výborné. Jediné, co je potřeba zlepšit, je technika u tuljočagi. A to více vytáčet spodní nohu a do toho kopu přidat jestě pohyb zad v poslední části techniky.

:: FOTOGALERIE

Vánoční ukázkový trénink CBU

2010-12-31 
Vánoční ukázkový trénink CBUROZLOUČENÍ – PODĚKOVÁNÍ : 22.12.2010 proběhl ve Strmilově Vánoční ukázkový trénink CBU. Tohoto tréninku se zúčastnili nejen rodiče v hojném počtu, ale také naši partneři. Velké poděkování za přítomnost na této akci patří panu Štumarovi alias generálnímu partneru CBU a nemenší poděkování patří i panu Jaromíru Krátkému starostovi města Strmilov. Bez těchto partnerů, bychom těžko byli tak kde jsme teď, moc děkujeme za pomoc v roce 2010 a těšíme se na další spolupráci.
Další poděkování patří panu Schieferovi za přípravu nového webu pro CBU, který od 1.1.2011 poběží na nové adrese www.cbuvysocina.cz, dále děkuji všem rodičům za obětavost a důvěru v celém roce 2010. Všem bojovníkům děkuji za výdrž a perfektní výsledky na závodech i trénincích.
Jako poděkování všem byl raut, který připravili: trenér a maminky KRUPILOVÁ, SVÍTILOVÁ, BENEŠOVÁ, PĚCHOUČKOVÁ S MAMINKOU a přátelé Michal s Mončou a Pavel Martianov. Vám všem děkuji za pomoc při RAUTU – závěr: děkuji za vše co děláte pro CBU a mojí osobu ...

:: FOTOGALERIE

VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ A MNOHO ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ V ROCE 2011

S Novým rokem nové stránky

2010-12-31 
S Novým rokem nové stránkyStarší info o našich společných akcích naleznete v archivu původního webu ZDE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation