Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NAŠE AKCE


V. Měsíční seminář CBU

2011-03-01 
V. Měsíční seminář CBUDne 27.2.2011 se uskutečnil ve Strmilově již pátý ročník měsíčních seminářů CBU. Na tomto semináři, se vždy scházejí pokud možno všichni bojovníci z centra a seznamují se s novými věcmi na další měsíc. Chtěl bych tímto také apelovat na všechny co se nezúčastnili, že tyto semináře jsou povinné pro všechny. Těm co přijeli a zúčastnili se semináře, moc děkuji.
Také děkuji paní Pěchoučkové, její mamince, paní Krupilové a paní Hudínkové za dobrovolný přístup k občerstvení, díky vám měli alespoň něco málo děti do zobáčku :), kéž by takto zareagovalo více rodičů, moc vám za to děkuji a važím se vaší pomoci.
Těším se na další již šestý díl těchto seminářů.

:: FOTOGALERIE

Zimní rychlosoustředění na Doubravce

2011-02-19 
Zimní rychlosoustředění na DoubravceVe dnech 8.2. až 12.2.2011 se uskutečnilo rychlosoustředění na chatě Doubravce. Krásné prostředí v údolí řeky Doubravky se skvělou partou nadšenců bojového umění, jak dětí tak i rodičů. Trenér a dalších 5 dospělých se zde na pár dní staralo celkem o 43 dětí. Skvělá i když náročná práce ze strany trenéra si vybrala svou daň. I přes horečku, kterou během soustředění chytil, se to nijak neprojevilo na zájmu dětí se učit něco nového a procvičovat vše, co umí. Velkou pomocí byl náhradní trenér, který skvěle vedl malé bojovníky, ale i ty větší. Stal se jím na chvilku Milan Hoang, a patří mu za to velký dík.
Hlavní náplní soustředění byly dopolední a odpolední tréninky. Děti byly rozděleny do dvou skupin podle věku. Na trénincích se procvičovaly a zdokonalovaly sestavy poomse, trénovaly se kopy do lap, děti si vyzkoušely i boj, a v neposlední řadě i sestavy na hudbu.
Zvláštní skupinou byly čtyři malé slečny do pěti let, které si soustředění pořádně užily - trénovaly, hrály si, štěbetaly, občas poškádlily, takže se Doubravkou rozléhal upřímný dětský smích i holčicí pláč.
Samozřejmě, že na soustředění nesmí chybět ani zábava, a proto byla na programu také diskotéka a karneval. Diskotéku si užili hlavně holky a maminky, kluci se věnovali raději společenským hrám. Karneval, který se konal v pátek, den před odjezdem domů, se obzvláště povedl. Děti si na karneval přivezly mnoho různých a zajímavých masek, že se bylo opravdu na co koukat. Trenér připravil také mnoho soutěží, které se líbily, odměnou byly drobné sladkosti.
Během soustředění se děti vůbec nenudily, naučily se nové věci, zopakovaly si pak věci staré a zábava zde také nechyběla. Velký dík patří především paní kuchařce, která vařila skvěle a její domácí strava opravdu chutnala, hlavně ten výtečný štrúdl a makové a tvarohové buchty, po kterých se jen zaprášilo. Další dík patří panu správci.
V neposlední řadě bych chtěla poděkovat všem rodičům, kteří nás podpořili svými dary a sponzorskými příspěvky, a bylo jich opravdu hodně, které byly použity na ceny pro děti za jejich snažení a píli na trénincích, ale i jako odměny za soutěže.
Doufám, že se na dalším soustředění sejdeme opět v takto hojném počtu a budeme opět pilně trénovat, učit se a užijeme si jako nyní.

:: FOTOGALERIE

IV. Měsíční seminář CBU

2011-01-31 
IV. Měsíční seminář CBUDne 30.1.2011 se uskutečnil ve Strmilově již čtvrtý ročník měsíčních seminářů CBU. Na tomto semináři, se vždy scházejí pokud možno všichni bojovníci z centra a seznamují se s novými věcmi na další měsíc.
Chtěl bych tímto také apelovat na všechny co se nezúčastnili, že tyto semináře jsou povinné pro všechny. Těm co přijeli a zúčastnili se semináře, moc děkuji. Také děkuji paní Pěchoučkové, její mamince, paní Krupilové a paní Hudínkové za občerstvení.
Těším se na další již pátý díl těchto seminářů.

:: FOTOGALERIE

Seminář Poomsae Praha

2011-01-17 
Seminář Poomsae PrahaDne 15.1.2011 se CBU zúčastnilo semináře Poomsae vedeném mistrem Lee Youn Jae v Praze. Semináře se zúčastnili tito bojovníci:
PUNČOCHÁŘ, NOVÁK, VOPELKA, SVÍTILOVÁ, TYMA, KRUPIL, PEŠEK,DVOŘÁK
Děkuji za dopravu Svítilům, Tymům a paní Krupilové

:: FOTOGALERIE

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation