Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NAŠE AKCE


Mugisul jinak

2011-10-02 
Mugisul jinak28.září 2011 proběhl trénink mugisul netradičně, podívejte se :), Děkujeme rodině "Krupilovic" :) :)

:: FOTOGALERIE

Letecký den s rádiem Vysočina 2011

2011-09-14 
Letecký den s rádiem Vysočina 2011Dne 11.9.2011 se Taekwondo exhibition team Kyonggi Sunexo zúčastnil akce "Letecký den s rádiem Vysočina...

:: FOTOGALERIE

X. Měsíční seminář CBU

2011-08-30 
X. Měsíční seminář CBUDne 4.9.2011 proběhne již X.ročník měsíčních seminářů CBU. Na tomto semináři proběhne příprava na další školní rok a ukázka tréninků, které nás čekají v tomto školním roce 2011-2012.
DAČICE, ROCKHILL 4.9.2011, 13:00-15:30

Letní soustředění Mácháč 2011

2011-07-31 
Letní soustředění Mácháč 2011Na co jsme se někteří z nás těšili od vypsání termínu 9.7. – 18.7.2011, přišlo. SOUSTŘEDĚNÍ CBU Vysočina na Poslově Mlýnu – Doksy u Máchova jezera.
Vyrazili jsme od sportcentra v Dačicích, nabrali další děti ve Strmilově a vyjeli.Tentokrát všichni pohromadě, autobusem. Pan Holub je spolehlivý řidič a i když cesta trvala čtyři hodiny, ubíhala – smáli jsme se, pošťuchovali, povídali a neustále se někdo ptal –„Už tam budem? “ V poledne jsme se dočkali.

Sobota -příjezdový den byl klasický odpočinkový - trenér rozhodil pokoje většinou po čtyřech – dvě budovy – kluci, holky zvlášť. A začalo vybalovaní, zabydlování, příprava klubovny a hlavně dojang na tréninky. A po úvodní organizační schůzce, kde jsme se dověděli co nás na soustředění čeká a nemine, rozpis tréninků a pravidla chování na soustředění bojových umění, proběhlo první seznamování s okolím - hry na venkovních hřištích. Děti ve svém volném čase měly k dispozici dětské hřiště, volejbalové, louku na fotbal, spoustu příjemného prostoru pro vybití jejich energie, jídlo 5x denně venku pod zahradním stanem s výhledem na louku a rybník.
Neděle – první tréninkový den. Měli jsme štěstí, že si na a nás udělal čas mistr Lee a přijal pozvání našeho klubu. Dopolední i odpolední trénink děti trénovaly pod jeho vedením. Jako vždy byl pro děti i trenéra velkým přínosem, ctí a i přes trochu větší náročnost tréninků (tentokrát byly zaměřeny spíše na kyoruggi), odcházeli s úsměvem. Odpoledne procházka do Doks přes náměstí, zastávka na zmrzlinu, k Máchovu jezeru. Dík počasí jsme se jen podívali na vodu a vyrazili zpátky.
Pondělí – první rozcvička, dopolední trénink, odpolední trénink – běžný program soustředění a navíc odpoledne hry v lese. Stavba z lesního materiálu. Některá družstva trochu zaskočila a zhostily se úkolu opravdu netradičně. I hra na „spiedermana“ měla úspěch.
Úterý – rozcvička, dopolední trénink a odpoledne koupání na Máchově jezeře. Koupání na soustředěních s CBU Vysočina stojí vždy opravdu za to. Myslím, že nemá šanci se někdo nudit a chuť se jen tak se válet na ručníku. Souboje ve vodě, zahrabávání v písku, pískové stavby na břehu, volejbal, frisbee, fotbal na vodě a tobogán, večerní trénink - Hapkido.
Středa – rozcvička, dopolední trénink. vzhledem k krásnému počasí odpolední koupání na Mácháči. Večerní trénink – Hapkido. Večer přišla bouřka a připravila nám nádhernou podívanou na ostré blesky přes celou oblohu.
Čtvrtek – rozcvička, odpolední a odpolední trénink, hry v lese – kimovka a další soutěže. Večerní Hapkido.
Pátek – rozcvička, dopolední trénink a odpoledne výlet na Bezděz. Počasí vyšlo nádherně, nebylo horko, ale pěkně na pěší výlet. Celou cestu lesem, kde voněli borovice, bílý písek vlhká půda od deště, brusinky. Pod Bezdězem si děti odpočinuly u zmrzliny a hurá na kopec. Výhled z Bezdězu je nádherný i prohlídka hradu. Schody na věž, královské křídlo a místní kaple. Další zmrzlina pod Bezdězem a zase lesem zpátky. I přes výšlap na Bezděz děti měly dost energie na večerní řádění na hřištích.
Sobota – rozcvička, dopolední trénink, odpolední koupání na Mácháči, večerní Hapkido.
Neděle – bez rozcvičky, dopolední trénink odpolední koupání na Mácháči. Večer – konečně tolik očekáváná stezka odvahy, které předcházela malá diskotéka s karnevalem.
Pondělí – odjezdový den, místo rozcvičky balení, kratší poslední trénink, dobalovaní, úklid dojang a v půl třetí odjezd domů. Zpáteční cesta autobusem byla jiná – spokojené spící děti, plné zážitků, smích, těšení se domů na rodiče, ale našli se i ti, kteří by na Máchovu jezeru zůstali mnohem delší dobu než deset dní.
Myslím, že jsme si týden pořádně užili všichni – 32 dětí, trenér i další dospěláci. Prostředí RS Poslův Mlýn a jeho okolí, opravdu splňuje všechny podmínky pro skvělé soustředění, tak jak avízoval trenér již při přihláškách. Spíš až naopak, díky prostředí a počasí, které nám opravdu přálo, děti zažily soustředění – nesoustředění. O proti ostatním soustředěním, kde jsou běžné tři tréninky denně, děti měly spoustu „volného času“ na prázdninové radovánky. Byly tréninky, rozcvička a pokud se děti na trénincích snažily, bolely je svaly, ale to ke každému SOUSTŘEDĚNÍ bojových umění patří. Všichni jsme si odvezli spoustu vzpomínek na několik prázdninových dní, děti udělaly velké pokroky při trénincích, vylepšily své techniky a naučily další a tak si myslím, že se soustředění opět vydařilo. Však se sami můžete přesvědčit z následujících fotek nebo když se zeptáte, těch, kteří vydrželi s námi až do konce :-).

Slovo trenéra: moc děkuji všem co vydrželi až do konce, vás si velice moc vážím a těším se až vás všechny opět uvidím. Musím říct, ani ty malé dva excesy, my nezkazily super dojem ze soustředění, kde jsem byl s vámi fakt šťastný. Moc vám všem za to děkuji.
Také moc děkuji všem dospělákům jmenovitě: paní Krupilové, Vágnerové, Kopecké a dědovi a babičce Sedlákovým, byli jste tam opravdu přínosem a velkou pomocí pro mě, děkuji moc
autor článku:paní Monika Vágnerová

:: FOTOGALERIE

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation