Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NAŠE AKCE


KOUZELNÝ VLAK - SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

2011-11-06 
KOUZELNÝ VLAK - SVĚTLÁ NAD SÁZAVOUDne 29.10.2011 se Demo team Kyonggi Sunexo zůčastnil akce rádia Vysočina "KOUZELNÝ VLAK", ve Světlé nad Sázavou.
Tato akce a další po ní, je novým projektem rádia Vysočina. Tento projekt má ukázat dětem na Vysočině, že mohou trávit čas i jinak než u TV či PC.Kouzelný vlak představuje různé volnočasové aktivity v dané lokalitě a láká tím děti učit se nové věci.Demo team Kyonggi Sunexo byl osloven rádiem Vysočina, aby demonstroval na každé akci korejská bojová umění. Proto se těšte na spoustu zajímavých fotek z různých koutů kraje Vysočina.
Děkujeme rádiu Vysočina za nabídku a důvěru, kterou se budeme snažit odplatit svými zajimavými vystoupeními.

:: FOTOGALERIE

Sportovní soustředění Fitbox & Jungle sports versus Taekwondo

2011-11-02 
Sportovní soustředění Fitbox & Jungle sports versus TaekwondoVe dnech 25.-30.10.2011 se uskutečnilo v Praze ve studiu Euforie soustředění pod vedení špičkové profesionální trenérky Marceli Blechtové. Jednalo se o třífázové tréninky. Na trénincích se učilo najít střed těla a maximálně při různých pohybech zpevnit tělo, aby nedocházelo k chybám, které dělá každý druhý bojovník či sportovec. Vyučovalo se Taekwondo, Fitbox a Jungle sposrts. Jungle sports, je speciální posilovací cvičení na lanech, kde se posiluje svou vlastní vahou a učí se, zpevňovat tělo, břicho a správně držet tělo při posilovacím cvičení.
Tohoto soustředění se zúčastnil Honza Hačka s trenérem. Pobrali jsme spoustu nových poznatků, které budeme teď šířit dál.


Profesionální trenérka Marcela Blechtová povede semináře i pro CBU v Dačicích jednou za nějakou dobu, již nyní hledáme vhodný termín, máte se všichni na co těšit. Trénink pod jejím vedením je luxusní a plný praktických rad, jak začít dělat vše správně a bezpečně, těšte se

:: FOTOGALERIE

Demo team Sunexo na školách

2011-10-24 
Demo team Sunexo na školáchVe dnech 12.-13.10.2011 se Taekwondo exhibition team Kyonggi Sunexo zúčastnil ukázek na základních školách v Jindřichově Hradci, kde otevíráme novou lokalitu, výuky korejských bojových umění.

:: FOTOGALERIE

Sportovní víkendy s Marcelou Blechtovou (trenérkou Fitboxu)

2011-10-17 
Sportovní víkendy s Marcelou Blechtovou (trenérkou Fitboxu)Každý víkend v měsíci, se konají pravidelné víkendové sportovní akce, zaměřené na rozvoj pohybových schopností ve formě Fitboxu, Boot tréninku a fitness. Také nedílnou součástí tréninku je inline trénink na bruslích.... těchto akcí se zúčastňují trenér (instruktor fitobxu) a Honza Hačka...

:: FOTOGALERIE

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation