Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NAŠE AKCE


Seminář Hapkido Brno

2014-04-13 
Seminář Hapkido BrnoDne 29.-30.3. se trenér Petr Konrád a Jan Rod zúčastnili semináře Hapkido, který vedl grand master Choi Kil Bong 9.dan a prezident a zakladatel DAEHANMINGUK HAPKIDO FEDERATION

:: FOTOGALERIE

Letní soustředění MÁCHÁČ 2013

2013-09-10 
Letní soustředění MÁCHÁČ 2013Dne 19.8.2013 jsme vyrazili hromadně v počtu 20 dětí na desetidenní letní soustředění, na místo, které většina z nás už dobře zná z let předešlých - RA Poslův mlýn Doksy u Máchova jezera. Sešly děti z Dačic, Brtnice, Stonařova a Jemnice, většina „starých pardů“ a pár, pro které deset dní bez rodičů, byla první zkouška. Všichni jsme se na místě sešli v poledne, ubytovali, vybalili a soustředění mohlo začít  Na jídlo jsme chodili opět ven k místní restauraci a ve volnu užívali vybavení RA Poslův mlýn – trampolíny, hřiště, šachy, domeček.
Klasický rozvrh – ráno rozcvička, snídaně, dopolední trénink, oběd, polední klid, odpolední program dle počasí, večeře, volno, hry nebo večerní trénink a večerka. Bylo toho naplánováno dost a taky nám skoro všechno vyšlo, rozhodně se nikdo neměl čas nudit.
O rozcvičky se postaral trenér (větší děti) a Honza Rod (menší děti), kteří každé ráno ještě před rozcvičkou dětí vyráželi na svojí běžeckou trasu 3,6 km v rámci přípravy na NIKE We Run Prague 2013 31.8.2013 (trenérův úžasný čas 40,44 min. na 10 km, 150té místo z desetitisíc maratonců – gratulujeme - jen tak dál ). Někteří překvapili a ukázali, že jsou skvělými běžci, což potvrdili i při běhu na čas 1 km a 60 m.
Letošní soustředění bylo zaměřeno hlavně na kondičku, čemuž byly připraveny od trenéra Petra Konráda tréninky a přispěly k tomu i kola, která měly s sebou děti od devíti let.
Při trénincích se vždy „protáhli“ všichni. K dispozici jsme měli dvě klubovny, trénovalo se venku na hřišti, trávě i plážovém písku, ve stanu, takže žádný z tréninků nebyl stejný a myslím, že každý si přišel na své. Pokud vydržely síly i večer, byl večerní trénink, který děti mají rády – sebeobrana.Všichni si v sobotu 24.8. vyzkoušely fitbox a kruhový trénink s profesionální trenérkou Ing. Lucií Drahozalovou DiS.. Přála bych všem vidět nadšení některých dětí, které Lucku hltaly očima a snažily se i pohybem a ona jim to vracela povzbuzením a jedinečným úsměvem. Jejich nadšení a pohoda celého tréninku přilákali i starší manželský pár, který procházel a strávil s námi několik minut a pak nešetřil chválou jak na děti, tak na stranu trenérů.
Odpolední program se odvíjel dle počasí. První den nic moc, takže jsme všichni vyrazili pěšmo do Doks, kde na náměstí byl rozchod a děti si mohly koupit zmrzlinu, tříšť, podívat, kde je co zajímá a po hodince jsme pokračovali dál na místní hřiště, v klidu, pohodě a odpočinkovém tempu. Druhé odpoledne vylezlo sluníčko, děti s trenérem vzali kola a vyjeli na koupání na Mácháč s malou zastávkou u benziny na dofouknutí kol. Voda byla už trochu chladnější než jak jsme byli zvyklí z parních dní, ale i tak se vyřádily dostatečně. Nechyběla ani stavba hradu z písku a volejbal, tedy spíš plácaná:)
Kola se letos využívaly poctivě a tak při výletu na hrad Houska každý šlapal do pedálů. Výletu předcházela poctivá kontrola technického stavu kol trenérem a případné drobné úpravy a opravy – děkujeme. Na Housku vyšlápli všichni, kdo měl kola a kdo ne, tak dojel s paní Vágnerovou autem, takže jsme mohli hromadně na prohlídku hradu. Byla zajímavá, jak pro historii hradu Houska, interiéry, výhledem tak, i panem kastelánem. Pro některé zas byla největším zážitkem návštěva pekla a ne všichni se tam odvážili a ne u všech jsme si byli jistí, že nám je peklo vrátí. Vrátilo všechny :-D. Potom co děti zbaštily svačinu a rozdané sladkosti, vyrazily s trenérem na cestu zpátky a další kolový výšlap kolem Máchova jezera. Kdo jel autem, projel okolí Housky do Konrádova, koukli na koníčky, roubené domečky a skály. Kola si užily pořádně ještě jedno odpoledne. Tentokrát směr Bezděz. Bohužel počasí nepřálo a pořádný déšť jim výlet zkrátil. Vrátily se s bahnem všude, většina kol byla totiž bez blatníků. Vyfasovali vodu, hadr, kartáček a kdo měl umyté kolo, pokračoval sám do sprchy se odbahnit. Líbilo se mi, když se vraceli z kol, úsměv, švitoření, smích.
Během volna děti vyrazily na místní disko pořádané pro děti v RA Poslův mlýn, užily si taneční podložky, stavění domečků v lese, soutěže, hádanky a hry. Musím pochválit děti, protože jsou fajn a jsou super parta. Však i trenér při konečném hodnocení a následně ukončení většinou chválil i děkoval. I já se připojuji a děkuji, bylo mi s Vámi opět dobře.
Ať byl trénink, program nebo volno celé soustředění jsme si opět naplno užili. Vrátili jsme se někdo sice s natlučeným kolenem, bolavým kotníkem nebo patou, ale spokojení a zdraví.
Závěrem speciální poděkování: paní Vágnerové za velkou pomoc se soustředěním, za fotogalerii, za pomoc s hlídáním dětí v době nepřítomnosti trenéra...trenérovi – Petru Konrádovi, panu Korandovi za dopravu, Šípovým a Minářovým za ceny pro děti, panu Janíkovi, Honzovi Rodovi za celkovou pomoc, holkám za pomoc s nejmenšími a při jídle, pochvala Michalu Dostálovi, Matějovi, Adamovi, Waldovi, Tomášovi, Ondrovi, Kryštofovi (i za to, že jako jediný si poctivě připravoval na další školní rok), Jáchymovi… vlastně u každého bych něco našla…

:: FOTOGALERIE

NÁBORY 2013 JEMNICE

2013-09-04 
NÁBORY 2013 JEMNICEa je to tady po roce opět - NÁBORY 2013 -

Všichni, kdo se chtějí alespoň trochu hýbat, naučit se novým dovednostem a poznat nové přátelé, máte možnost to zkusit u nás:
Centrum bojových umění Vysočina - SK KYONGGI KWON

Lokality pro nábory máme:
Dačice - Sportcentrum Rockhill 6.9.2013
Brtnice - ZŠ Brtnice 4.9.2013
Jemnice - ZŠ Jemnice 12.9.2013

NÁBOR DĚTÍ OD 3 let

NÁBORY 2013 BRTNICE

2013-09-04 
NÁBORY 2013 BRTNICEa je to tady po roce opět - NÁBORY 2013 -

Všichni, kdo se chtějí alespoň trochu hýbat, naučit se novým dovednostem a poznat nové přátelé, máte možnost to zkusit u nás:
Centrum bojových umění Vysočina - SK KYONGGI KWON

Lokality pro nábory máme:
Dačice - Sportcentrum Rockhill 6.9.2013
Brtnice - ZŠ Brtnice 4.9.2013
Jemnice - ZŠ Jemnice 12.9.2013

NÁBOR DĚTÍ OD 3 let
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation