Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NAŠE AKCE


Velikonoční soustředění Mozolov 2012

2012-04-15 
Velikonoční soustředění Mozolov 2012V letošním roce proběhlo již druhé několika denní soustředění pro bojovníky z našeho klubu. Tentokrát od 5.4. do 8.4.2012 v Parkhotelu Mozolov, kde někteří z nás rozhodně nebyli poprvé. Již dříve jsme měli tu možnost strávit zde příjemné soustředění, ale tohle zatím předčilo všechny předešlé. Vyrazilo nás 35 a opět jsme se sešli ve skvělém složení, podobné zimnímu soustředění a tak jsme si těch pár dní opravdu užili v pohodě a s úsměvem.
Tréninky probíhaly třikrát denně. Dopolední, odpolední a večerní, kde se demoteam připravoval na novou ukázku, která nás čeká v rámci dalšího projektu Rádia Vysočina během května. Během tréninků se děti zdokonalovaly především techniky a zvyšovali svou fyzičku. Pochvala tentokrát patří nejmenší z našich bojovníků - Káje Krupilové, která absolvovala jako nejmladší veškeré tréninky a Terezce speciální velká pochvala za fitboxovou část, kde předvedla na poprvé úžasný výkon.
Během odpoledne jsme využili k tréninku i relaxaci bazén. Ačkoliv rozděleni na dvě skupiny holky a kluci, každá si užila svou denní hodinku bazénu po svém  Počasí nám tentokrát nepřálo a tak veškerý čas jsme strávili v hotelové budově. Naštěstí to nikomu neubralo na dobré náladě a celé soustředění proběhlo v poklidné atmosféře, čehož si opravdu vážíme a jsme rádi, že se sešla tak fajn parta dětí, kterým nedělá problém respektovat daná pravidla, zúčastnit se všech tréninků bez otrávených výrazů, co to po nich vlastně trenér na soustředění chce a dokážou se společně skvěle bavit. Nikdo neodjel ze soustředění s prázdnou – nové dovednosti z tréninků, o sladkosti se postarala paní Krupilová, trenér při zakončení soustředění rozdal certifikáty za jeho úspěšné absolvování a hlavně každý zážitky z příjemných čtyř dnů.

Už teď se s Vámi těšíme na letní soustředění na Mácháči nebo v Chorvatsku

:: FOTOGALERIE

Sportovec a kolektiv roku 2011, kraje Vysočina do 15ti let

2012-02-23 
Sportovec a kolektiv roku 2011, kraje Vysočina do 15ti letSK Kyonggi Kwon a Milan Hoang byli nominováni do soutěže kolektiv a sportovec roku 2011 kraje Vysočina do 15ti let.

Vyhlášení proběhne v DKO Jihlava 15.3.2012.

Zimní soustředění - Doubravka 2012

2012-02-21 
Zimní soustředění - Doubravka 2012Ve dnech 14.2. – 18.2. jsme se opět vypravili na zimní soustředění na Doubravku.Že nás čeká jako vždy milé přivítání pana správce a paní správcové (výborná domácí kuchyně a čisté příjemné prostředí) jsme věděli, ale co nás čeká dál, bylo při nástupu 28 dětí do autobusu otazníkem. Z původní „staré party“ jela jen hrstka a ostatní byli nováčci z Jindřichova Hradce a Stonařova, z nichž někteří jeli na podobnou akci úplně poprvé.

Děkovná slova trenéra na stránkách diskuze mluví za vše a nemusela bych psát dál.

Tohle soustředění bylo opravdu jedinečné.
Děti podstoupily každodenní ranní rozcvičku, dopolední i odpolední trénink, rozdělený na začátečníky a pokročilé, přičemž většina pokročilých trénovala i s začátečníky, večerní hapkido a zbraně. Udělaly velký pokrok, procvičily techniky a většina tréninků byla zaměřena na boj. Kdo zrovna necvičil, měl možnost sledovat trénink ostatních. I přes náročnost tréninků, se z celého soustředění neztratila dobrá nálada a neustálá energie si hrát, pošťuchovat a poměřovat síly. Ačkoliv se nehrála ucelená hra, jak jsme do teď byly zvyklý, děti o nic nepřišly. Mimo tréninky jsme si hráli pořád, na pokojích, v jídelně, tělocvičně i se vyřádili venku na sněhu. Přeskakování obřích sněhových koulí, koulovačky, stavění obřího sněhuláka , smích a zářící dětské oči :-) Sešla se tentokrát opravdu dobrá parta a děti to potvrdily samy svým chováním mezi s sebou. Nemůžu opomenout ani vzájemnou pomoct i při učení, kdy si Terezka sedla a doučovala angličtinu, Roman matiku... Atmosféru celého soustředění odrazil závěrečný večer, kdy z promítání záznamů ze závodů a exhibicí se rozpoutala naprosto spontální honba na trenéra, kdy se jak blešky vrhly na trenérův hrb a nechtěly za nic pustit víc jak hodinu.

Poslední den – dopolední trénink, balení, rozloučení a naložení na zpáteční cestu proběhlo v klidu. Do autobusu se mnohým z nás nechtělo, vůbec by nám nevadila pokračující sněhová kalamita a pár dní na Doubravce na víc. Už při cestě domů autem po vyložení posledních dětí v Jindřichově Hradci se nám začalo stýskat po neuvěřitelné pohodě a dětském smíchu.


Na tohle soustředění budeme dlouho v dobrém vzpomínat a už teď se těšíme na další – DĚKUJEME :-)

Těšte se na velikonoční soustředění s bazénem, saunou a vířivkou v Parkhotelu Mozolov...

:: FOTOGALERIE

XIII. Klubový seminář

2012-01-24 
XIII. Klubový seminářDne 29.1.2012 se koná další klubový měsíční seminář, zaměřený tentokrát na zkoušky a závody German Open 2012 a Cobra Cup 2012...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

INFOBOX


PANSKÝ DVŮR TELČ

Pansky dvur Telc

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


Monika VagnerovaMonika Vágnerová
tel: 602 201 633, email
finanční ředitelka
organizátor akcí CBU

HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation